Hiszpański w Hiszpanii

W Centrum Językowym „ñ” chcemy zaoferować Ci możliwość pogłębienia znajomości języka hiszpańskiego w Hiszpanii. Za naszym pośrednictwem możesz zapisać się na kurs do wybranego ośrodka edukacyjnego, z którym podjęliśmy współpracę. Otrzymasz również zniżkę na wykupiony kurs.


 

 
Ucz się hiszpańskiego w Maladze – pięknym, nadmorskim mieście położonym na południu Hiszpanii.

Szkoła Málaga ¡Sí!, która otwarta jest przez cały rok, oferuje kursy języka hiszpańskiego na wszystkich poziomach i dostosowuje się do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Wykwalifikowana kadra zapewni Ci profesjonalną atmosferę podczas Twojego pobytu.

Budynek szkoły jest typowym, andaluzyjskim domem z przestronnymi i jasnymi klasami. Posiada również salę multimedialną, laboratorium językowe i komputery z bezpośrednim dostępem do Internetu dla studentów. Szkoła otoczona jest pięknym ogrodem z basenem, który znajduje się na tyłach budynku, a plaża oddalona jest od szkoły jedynie o 100 metrów.

Eksperymentuj z językiem hiszpańskiem rozkoszując się jednocześnie kulturą Andaluzji i pięknem Costa del Sol. Zacznij odkrywanie Hiszpanii od Málaga ¡Sí!.





Szkoła Juan Sebastián Elcano jest wyspecjalizowanym centrum języka hiszpańskiego dla obcokrajowców, znajdującym się w samym sercu miasta Alicante. Szkoła powstała na cześć podróżnika Juan Sebastián Elcano, i tak jak on chce nauczać hiszpańskiego ludzi ze wszystkich zakątków świata. Oferuje szeroką gamę kursów prowadzonych przez wykwalifikowanych nauczycieli, i metody, które sprawią, że nauka języka będzie łatwa i przyjemna.











Szkoły Clic należą do międzynarodowej sieci centrów językowych International House World Organization, która jest obecna w 38 państwach na całym świecie. Dzięki świetnej lokalizacji, w samym sercu Sewilli i Kadyksu,  profesjonalnej obsłudze, oraz wysokiemu poziomowi oferowanych usług, Clic gwarantuje wyjątkową atmosferę dla tych, który chcą nauczyć się języka hiszpańskiego i poznać kulturę Hiszpanii.


Zapisz się do naszego newslettera

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.