Kurs dla dzieci – poziom początkujący

Dlaczego warto

Kurs dla dzieci prowadzony jest w atrakcyjny i interaktywny sposób. Nasi wyksztaceni i odpowiednio przygotowani lektorzy mają doświadczenie w pracy z najmłodszymi kursantami. Poprzez odpowiedni wybór materiałów oraz zadań potrafią zainteresować uczniów materiałem i z powodzeniem wciągnąć w świat języka hiszpańskiego!

Zajęcia prowadzone są przez native speakerów tylko w języku hiszpańskim.

Kurs odpowiedni jest dla dzieci od 7 do 13 lat ( w przypadku wielu chętnych utworzone zostaną 2 grupy: 7-9 i 10-13).

Poziomy:

A1

Proponowane terminy zajęć:

luty – czerwiec 2018

środa 16:00-17:30

Cena:

499 zł + podręcznik

Specjalizacja

ñ jest jedynym hiszpańskim centrum językowym w Katowicach. Uczymy wyłącznie tego języka. Zgodnie z nasza filozofią, koncentrujemy wszystkie siły, by zaoferować innowacyjne sposoby edukacji na najwyższym poziomie.

Metodologia

W Centrum Języka Hiszpańskiego ”ñ” stawiamy na aspekt komunikacyjny języka, skupiając się na nauce przez działanie. Chcemy, aby uczeń potrafił posługiwać się językiem zarówno w sytuacjach codziennych, typowych dla krajów hiszpańsko- języcznych, jak i w różnych środowiskach (np. zawodowym, akademickim). Z tego względu wszystkie używane przez nas materiały są oparte na klasyfikacji poziomów biegłości językowej przyjętej przez Radę Europy (CEFR), oraz na planie podstawy programowej Instytutu Cervantesa. Nasze zajęcia są prowadzone wyłącznie w języku hiszpańskim, także na poziomie A1. Udowodniono, że nauczanie od podstaw w języku docelowym jest sprawą kluczową w szybkiej nauce. W razie potrzeby, w wyjątkowych sytuacjach, możemy jednak odpowiedzieć na pytania posługując się językiem polskim lub angielskim.

Skontaktuj się z nami

Kategoria:Intensywny,Kursy