Rodzaje kursów

Standardowe

To najczęściej wybierana opcja. Kurs składa się z czterech godzin lekcyjnych* tygodniowo, rozdzielonych na dwie sesje po dwie lekcje (w poniedziałki i środy lub we wtorki i czwartki). Każdy kurs trwa 60 godzin lekcyjnych. Wszystkie poziomy nauczania są zgodne z CEFR, systemem klasyfikacji poziomów biegłości językowej przyjętym przez Radę Europy i odpowiadają 120 godzinom lekcyjnym (wyjatek A1 - 60 godzin, C1 - 180 godzin).
*1 godzina lekcyjna = 45 minut

Intensywne

Tym, którzy nie dysponują czasem wolnym w ciągu tygodnia, oferujemy kursy intensywne. Składają się one z jednej sesji tygodniowo (w piątki lub soboty). Kursy intensywne mają taką sama ilością materiału i czasu poświeconego na zajęcia, jak w przypadku kursów standardowych (4 godziny lekcyjne z 15 minutową przerwą).

Indywidualne

Indywidualny kurs hiszpańskiego to właściwy wybór dla osób chcących, żeby program nauczania był dostosowany do ich potrzeb. Podczas tego kursu nauczyciel będzie w 100% skupiony na Twojej osobie i zmodyfikuje treść zajęć w taki sposób, aby pomóc Ci w rozwiązaniu wszelkich problemów językowych. Dzięki temu w szybszy i łatwiejszy sposób zdołasz poprawić swoją biegłość językową.

Konwersacje

Najlepszym sposobem na poprawę poziomu biegłości języka jest jego stałe użycie. Dlatego w Centrum Językowym „n” oferujemy Ci możliwość sprawdzenia i przećwiczenia Twoich umiejętności w praktyce. Rozmawiamy o ciekawych tematach kulturowych oraz tych dotyczących współczesnej Hiszpanii i Ameryki Południowej. Podczas kursu zapewniamy wszystkie potrzebne materiały. Kurs zalecany od poziomu B1.

Specjalistyczny

Jeśli chcesz wzbogacić swoją znajomość hiszpańskiego o język branżowy, mamy dla Ciebie następującą ofertę:

Hiszpański w biznesie

Jeśli obracasz się w sektorze biznesowym jest to kurs właśnie dla Ciebie. Dzięki niemu nauczysz się jak bez problemu poruszać się w tym środowisku używając języka hiszpańskiego, który coraz częściej staje się atutem, a nawet wymogiem na rynku pracy. W tym celu pozostawiamy do Twojej dyspozycji materiały specjalistyczne i rzeczywiste, przybliżając Ci aktualną sytuację ekonomiczną Hiszpanii oraz Ameryki Południowej. Poza tym, możemy Cię przygotować do egzaminów z Języka Hiszpańskiego w Biznesie organizowanych przez Hiszpańska Izbę Handlową z siedzibą w Madrycie.

Hiszpański w turystyce

Coraz więcej osób pochodzących z krajów hiszpańskojęzycznych podróżuje w inne rejony świata, dlatego wiele firm z sektora turystycznego poszukuje specjalistów, posługujących się językiem hiszpańskim ukierunkowanym właśnie na tę właśnie branżę. Opanowanie języka branżowego może okazać się decydujące podczas rekrutacji. W Centrum Językowym „n” oferujemy Ci materiały specjalistyczne, które pozwolą Ci przygotować się do pracy w sektorze turystycznym.

Dla dzieci

Jak udowodniono, dzieci znacznie łatwiej przyswajają języki obce, gdyż ich umiejętności językowe są bardziej rozwinięte niż u osób straszych. Dlatego właśnie w tym okresie warto rozpocząć naukę języków obcych. Centrum Języka Hiszpańskiego „n” daje taką możliwość oferując kursy stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych. Wykorzystujemy ciekawe materiały i mamy odpowiednie podejście pedagogiczne.

Prowadzimy zajęcia dla dzieci od 7 roku życia.

On-line

Lekcje indywidualne online to oferta dla osób ceniących połączenie wysokiej jakości nauczania oraz mobilności.
Program kursu dopasowany jest zarówno do Twoich potrzeb językowych jak i organizacyjnych. Możesz uczestniczyć w zajęciach w domu, podróży czy w kawiarni - wystarczy dostęp do Internetu, kamera i mikrofon.
Lekcje odbywają się na nowoczesnej platformie LangLion wykorzystywanej do nauczania języków obcych.

Zapisz się do naszego newslettera

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.