Standardowe

To najczęściej wybierana opcja. Kurs składa się z czterech godzin lekcyjnych* tygodniowo, rozdzielonych na dwie sesje po dwie lekcje (w poniedziałki i środy lub we wtorki i czwartki). Każdy kurs trwa 60 godzin lekcyjnych. Wszystkie poziomy nauczania są zgodne z CEFR, systemem klasyfikacji poziomów biegłości językowej przyjętym przez Radę Europy i odpowiadają 120 godzinom lekcyjnym (wyjatek A1 – 60 godzin, C1 – 180 godzin).

*1 godzina lekcyjna = 45 minut

Specjalistyczne

Jeśli chcesz wzbogacić swoją znajomość hiszpańskiego o język branżowy, mamy dla Ciebie następującą ofertę:

Hiszpański w biznesie

Jeśli obracasz się w sektorze biznesowym jest to kurs właśnie dla Ciebie. Dzięki niemu nauczysz się jak bez problemu poruszać się w tym środowisku używając języka hiszpańskiego, który coraz częściej staje się atutem, a nawet wymogiem na rynku pracy. W tym celu pozostawiamy do Twojej dyspozycji materiały specjalistyczne i rzeczywiste, przybliżając Ci aktualną sytuację ekonomiczną Hiszpanii oraz Ameryki Południowej. Poza tym, możemy Cię przygotować do egzaminów z Języka Hiszpańskiego w Biznesie organizowanych przez Hiszpańska Izbę Handlową z siedzibą w Madrycie.

Hiszpański w turystyce

Coraz więcej osób pochodzących z krajów hiszpańskojęzycznych podróżuje w inne rejony świata, dlatego wiele firm z sektora turystycznego poszukuje specjalistów, posługujących się językiem hiszpańskim ukierunkowanym właśnie na tę właśnie branżę. Opanowanie języka branżowego może okazać się decydujące podczas rekrutacji. W Centrum Językowym „n” oferujemy Ci materiały specjalistyczne, które pozwolą Ci przygotować się do pracy w sektorze turystycznym.

Intensywne

Tym, którzy nie dysponują czasem wolnym w ciągu tygodnia, oferujemy kursy intensywne. Składają się one z jednej sesji tygodniowo (w piątki lub soboty). Kursy intensywne mają taką sama ilością materiału i czasu poświeconego na zajęcia, jak w przypadku kursów standardowych (4 godziny lekcyjne z 15 minutową przerwą).

Indywidualne

Indywidualny kurs hiszpańskiego to właściwy wybór dla osób chcących, żeby program nauczania był dostosowany do ich potrzeb. Podczas tego kursu nauczyciel będzie w 100% skupiony na Twojej osobie i zmodyfikuje treść zajęć w taki sposób, aby pomóc Ci w rozwiązaniu wszelkich problemów językowych. Dzięki temu w szybszy i łatwiejszy sposób zdołasz poprawić swoją biegłość językową.

Konwersacje

Najlepszym sposobem na poprawę poziomu biegłości języka jest jego stałe użycie. Dlatego w Centrum Językowym „n” oferujemy Ci możliwość sprawdzenia i przećwiczenia Twoich umiejętności w praktyce. Rozmawiamy o ciekawych tematach kulturowych oraz tych dotyczących współczesnej Hiszpanii i Ameryki Południowej. Podczas kursu zapewniamy wszystkie potrzebne materiały. Kurs zalecany od poziomu B1.

Dla dzieci

ak udowodniono, dzieci znacznie łatwiej przyswajają języki obce, gdyż ich umiejętności językowe są bardziej rozwinięte niż u osób straszych. Dlatego właśnie w tym okresie warto rozpocząć naukę języków obcych. Centrum Języka Hiszpańskiego „n” daje taką możliwość oferując kursy stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych. Wykorzystujemy ciekawe materiały i mamy odpowiednie podejście pedagogiczne.

Prowadzimy zajęcia dla dzieci od 7 roku życia.

On-line

Lekcje indywidualne online to oferta dla osób ceniących połączenie wysokiej jakości nauczania oraz mobilności.
Program kursu dopasowany jest zarówno do Twoich potrzeb językowych jak i organizacyjnych. Możesz uczestniczyć w zajęciach w domu, podróży czy w kawiarni – wystarczy dostęp do Internetu, kamera i mikrofon.
Lekcje odbywają się na nowoczesnej platformie LangLion wykorzystywanej do nauczania języków obcych.

Dla firm

Jeśli chcesz, aby Twoi pracownicy rozpoczęli naukę języka hiszpańskiego (standardowego lub branżowego), skontaktuj się z nami. Stworzymy program specjalnie dopasowany do potrzeb Twojej firmy.

Oferujemy:
•    zajęcia w siedzibie Twojej firmy lub w Centrum Języka Hiszpańskiego ñ w Katowicach przy ulicy Staromiejskiej 12
•    zajęcia w grupie od 1 do 10 osób, skrojone do potrzeb Twoich pracowników
•    lekcje prowadzone przez native speakera z odpowiednim wykształcaniem w kierunku nauczania języka hiszpańskiego jako obcego oraz z doświadczeniem w dziedzinie nauczania języka hiszpańskiego w biznesie
•    najlepsze materiały: pracę na podręcznikach wydawnictwa Difusión „Expertos” oraz na materiałach autentycznych